Novinky

8.3.2024 - MS business spol. s.r.o. uzavřela smlouvu na základě výběrového řízení se společností CIMBRIA HMD, s.r.o., která provozuje výrobu a prodej strojů a technologií pro posklizňové zpracování osiva, plnění sypkých materiálů do papírových pytlů, vážení a paletizaci. Dále také nabízí stroje mořící či pro pytlovaní a balení sypkých hmot a realizuje projektování a řízení procesů, vývoje a montáže jednotlivých strojů.

29.2.2024 - MS business spol. s.r.o. uzavřela smlouvu na základě výběrového řízení se společností TSR Czech Republic s.r.o. TSR Czech Republic s.r.o. je součástí mezinárodně působící TSR GROUP, jejímž hlavním oborem činnosti je podnikání v oboru recyklace kovů. Celá skupina je součástí koncernu REMONDIS, jednoho ze světově největších poskytovatelů služeb v oblasti RECYKLACE – KOMUNÁLNÍCH/PRŮMYSLOVÝCH SLUŽEB – VODNÍHO HOSPODÁŘSTVÍ. Cílem celého koncernu je vývoj a využívání inovativních řešení pro trvale udržitelnou budoucnost.

1.2.2024 - MS business spol. s r.o. po náročném výběrovém řízení opět prodloužila smlouvu se společností Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, s.r.o.

8.2.2023 - MS business spol. s.r.o. uzavřela smlouvu na základě výběrového řízení se společností FC Hradec Králové. FC Hradec Králové (celým názvem: Football Club Hradec Králové) je český profesionální fotbalový klub, který sídlí v Hradci Králové. Ve své historii vyhrál jedenkrát českolovenský ligový titul. Založen byl v roce 1905 pod názvem SK Hradec Králové. Svůj současný název nese od roku 2005. (www.fchk.cz)

21.2.2022 - MS business spol. s.r.o. uzavřela smlouvu na základě výběrového řízení se společností Ředitelství silnic a dálnic ČR – správa Hradec Králové. Uvedená společnost je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základním předmětem činnosti organizace ŘSD je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby a oprav dálnic a silnic I. třídy a zabezpečení výstavby a modernizace dálnic a silnic I. třídy.

22.9.2021 - MS business spol. s.r.o. uzavřela smlouvu na základě výběrového řízení se společností Trelleborg Bohemia, a.s. (dříve Gumokov Hradec Králové). Uvedená společnost vyrábí v provozech v Hradci Králové, Náchodě, Velkém Poříčí a ve Zlíně množství rozmanitých výrobků z technické pryže. Jsou to mimo jiné manžety, stírací kroužky a další typy pryžového těsnění, průchodky, prachovky, krytky, spojovací prvky a další produkty pro automobilový, stavební a elektrotechnický průmysl. Trelleborg Bohemia, a.s. produkuje také pestrou paletu pryžokovových výrobků a je velmi úspěšná v oblasti pryžotextilních výrobků, jako jsou protipovodňové stěny, hradící jezy, těsnící a zvedací vaky, letecké nádrže, různé typy vlnovců, spojek, membrán a kompenzátorů. Významná je výroba veloplášťů a veloduší. Rozsáhlý sortiment dotvářejí pryžové povlaky válců a gumárenské směsi.

6.11.2020 - MS business spol. s r.o. po náročném výběrovém řízení opět prodloužila smlouvu se společností Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o., která je společným podnikem japonské firmy Toyota Motor Corporation (TMC) a francouzské PSA Peugeot Citroën.

30.10.2020 - MS business spol. s.r.o. uzavřela smlouvu na základě výběrového řízení se společností Kingspan a.s. Uvedená společnost je jedničkou na trhu nízkoenergetických stavebních systémů. Po celém světě zaměstnává 13 tisíc lidí. V České republice působí od roku 1998 a v současnosti má čtyři divize. V Hradci Králové vyrábí sendvičové izolační panely. V závodě pracuje na 400 zaměstnanců. Kingspan velmi dbá na dopady výroby na životní prostředí, proto neustále usiluje o redukci emisí skleníkových plynů, energetickou soběstačnost budov a redukci dopadů činnosti firmy i u svých dodavatelů.

1.1.2020 - nové ceny za skartaci dokumentů platné od 1.2.2020 (ceník - běžný metr) / (ceník - kontejner)

4.2.2019 - V současné době společnost MS business spol. s r.o. pečuje o spisovou dokumentaci celkem 1700 společností.

1.9.2018 - nové ceny za skartaci dokumentů platné od 1.10. 2018 (ceník - běžný metr) / (ceník - kontejner)

8.1.2018 - V současné době společnost MS business spol. s r.o. pečuje o spisovou dokumentaci celkem 1610 společností.

2.1.2018 - MS business spol. s r.o. opět prodloužila smlouvu se společností Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o., která je společným podnikem japonské firmy Toyota Motor Corporation (TMC) a francouzské PSA Peugeot Citroën.

15.6.2017 - MS business spol. s.r.o. uzavřela smlouvu na základě výběrového řízení se společností BASF Stavební hmoty Česká republika s.r.o. Výrobní závod, který sídlí v Chrudimi, má nyní téměř 200 zaměstnanců a nabízí svým zákazníků přes 600 produktů v oblasti stavebních hmot a speciálních systémů pro stavební praxi. V sortimentu společnosti jsou mj. fasádní zateplovací systémy, materiály pro montáž keramických obkladů a dlažeb, penetrace, izolace, malty, omítky a štuky, systémy pro sanace a izolace železobetonových konstrukcí a produktová řada pro podlaháře.

Nová budova - Společnost MS business má ve svém vlastnictví další budovu, tentokrát s pořadovým číslem 3. Spisovna Březhrad

25.2.2016 - nové ceny za skartaci dokumentů (ceník)

16.2.2016 - společnost MS business spol. s r.o. pořídila do svého vlastnictví nový skartační stroj KOBRA CYCLONE (náhled)

1.2.2016 - MS business spol. s.r.o. uzavřela smlouvu na základě výběrového řízení se společností Melitrade a.s. Uvedená obchodní společnost zahájila své působení na trhu s hygienickými papírenskými výrobky pod značkou Linteo a v současné době je významným výrobcem a dodavatelem hygienických papírenských výrobků, vlhčeného hygienického programu, vatových výrobků, svíček, AFH (průmyslový papírový program) a dalšími souvisejícími produkty pro střední a východní Evropu.

21.10.2015 - V provozovnách naší společnosti proběhla kontrola Státního oblastního archivu v Zámrsku, pracoviště Hradec Králové, která se týkala dodržování zákona č. 499/2004 Sb. – viz. příloha

9.10.2015 - MS business spol. s.r.o. uzavřela smlouvu na základě výběrové řízení se společností Broker Consulting, a.s. Uvedená společnost patří mezi lídry trhu nezávislého finančního poradenství. Jejich klienti získávají komplexní profesionální služby v oblasti finančního plánování, spoření, renty, financování bydlení a zabezpečení. Ryze českou společnost Broker Consulting založili v roce 1998 lidé, kteří chtěli poskytovat nadstandardně kvalitní služby finančního plánování, na které se klienti mohou spolehnout.

30.3.2015 - MS business spol. s r.o. Vám nabízí archivační boxy ve formátu 360x310x310mm - více Uvedené archivační boxy Vám nabízíme v ceně 38,00 Kč bez DPH. Objednávky přijímáme na emailu: info@msbusiness.cz

26.3.2015 - MS business spol. s r.o. uzavřela smlouvu na základě výběrové řízení se společností Amcor Flexibles Nový Bydžov, s.r.o. Uvedená společnost patří mezi přední výrobce flexibilních obalů pro potravinářství.

15.3.2015 - MS business spol. s r.o. uzavřela smlouvu na základě výběrové řízení se společností Magna Automotive (CZ) s.r.o. Uvedená společnost je přední světový dodavatel automobilového průmyslu se 313 výrobními operacemi a 84 vývojovými produkty ve strojírenství a obchodních center ve 28 zemích. Mají více než 130.000 zaměstnanců se zaměřením na poskytování vyšší hodnoty pro zákazníky prostřednictvím inovativních postupů a World Class Manufacturing.

1.12.2014 - MS business spol. s r.o. opět prodloužila smlouvu se společností Toyota Peugeot Citroën Automobile Czech s.r.o., která je společným podnikem japonské firmy Toyota Motor Corporation (TMC) a francouzské PSA Peugeot Citroën. Největší výrobce automobilů na světě TMC a evropský lídr PSA podepsali smlouvu o spolupráci v lednu 2002. Městské vozy Toyota Aygo, Peugeot 108 a Citroën C1 začali montovat v únoru 2005. V současné době se na výrobě vozů, vyznačujících se spolehlivostí a nízkou spotřebou, podílí 3 700 zaměstnanců.

1.11.2014 - MS business spol. s r.o. uzavřela smlouvu na základě výběrové řízení se společností Continental Automotive Czech Republic s.r.o., závod Jičín. Continental patří mezi přední světové dodavatele automobilového průmyslu. Jako dodavatel pneumatik, brzdných systému, systémů a součástí pro hnací jednotky a podvozky, přístrojového vybavení, infotainmentu, elektroniky, pneumatik a technických elastomerů, přispívá Continental ke zvýšení jízdní bezpečnosti a ochraně globálního klimatu. Continental je tedy odborným partnerem v zasíťované automobilové komunikaci. Continental v současné době má téměř 175 tisíc zaměstnanců v 46 zemích.

31.3.2014 - Naše společnost získala do svého vlastnictví novou budovu s úložnou kapacitou cca 25.000 bm. V současné době probíhá její kompletní rekonstrukce pro účel - "vedení spisovny".

25.3.2014 - Společnost MS business spol. s r.o. v současné době zajišťuje kompletní archivační služby dlužníka - FARMA BOLKA POLÍVKY spol. s r.o.

25.10.2013 – MS business spol. s r.o. zvítězila ve výběrovém řízení na kompletní archivační činnosti pro společnost Ingersoll-Rand Equipment Manufacturing Czech Republic s.r.o. Společnost Ingersoll Rand v Kolíně působí již od roku 1992. Stěžejní část tvoří výrobní závod, v němž se vyrábí jednotky přepravního chlazení a klimatizací pro autobusy a lehká kolejová vozidla pod obchodní značkou THERMO KING a jednotky rezidenčního chlazení pod obchodní značkou TRANE. Ingersoll Rand ve více než 100 závodech a pobočkách po celém světě zaměstnává přes 55 tisíc lidí.

10.10.2013 – MS business spol. s r.o. uzavřela smlouvu na základě výběrové řízení se společností Continental Automotive Czech Republic s.r.o. Continental patří mezi přední světové dodavatele automobilového průmyslu. Jako dodavatel pneumatik, brzdných systému, systémů a součástí pro hnací jednotky a podvozky, přístrojového vybavení, infotainmentu, elektroniky, pneumatik a technických elastomerů, přispívá Continental ke zvýšení jízdní bezpečnosti a ochraně globálního klimatu. Continental je tedy odborným partnerem v zasíťované automobilové komunikaci. Continental v současné době má téměř 175 tisíc zaměstnanců v 46 zemích.

16.9.2013 - MS business spol. s r.o. zvítězila ve výběrovém řízení na kompletní archivační činnosti pro společnost PROFI CREDIT CZECH, a.s. Společnost PROFI CREDIT je významným poskytovatelem úvěrových finančních služeb. Je součástí nadnárodní finanční skupiny Profireal Group, která kromě České republiky působí v dalších třech zemích střední a východní Evropy, a to ve Slovenské republice, v Polsku a v Bulharsku. Je úspěšnou společností se stabilním a výkonným týmem.

10.6.2013 – V současné době společnost MS business spol. s r.o. pečuje o spisovou dokumentaci celkem 1250 společností

5.6.2013 – Naše společnost uzavřela smlouvu s další prosperující společností Saar Gummi Czech Červený Kostelec. SGC dodává dynamická těsnění do každého pátého automobilu vyrobeného v Evropě. Jedná se hlavně o těsnění dveří a kapoty, vyráběná z technické pryže technologií vytlačováním

22.11.2012 – naše společnost uzavřela smlouvu s další prosperující společností SQS Vláknová optika a.s. – společností, zabývající se vývojem a výrobou kvalitních produktů vláknové optiky a optoelektroniky

29.6.2012 - naše společnost zvítězila ve výběrovém řízení na „poskytovatele zabezpečení dlouhodobé správy a uložení záznamů“ pro společnost Provident Financial ČR s.r.o. (více...)

2.4.2012 - byly spuštěny nové webové stránky, jejichž součástí je i nový informační systém, který usnadňuje orientaci v archivovaných dokumentech

30.3.2012 – naše společnost uzavřela smlouvu s další prosperující společností PACIFIC DIRECT, s.r.o. – společností, vyrábějící hotelovou kosmetiku a dodávající výrobky do více než 100 zemí světa

21.3.2012 – naše společnost uzavřela smlouvu s další prosperující společností DERS s. r. o. – společností, zabývající se poskytováním software, systémovou integrací, poradenskou činností, zpracováním dat a aplikací statistických metod